
Display met 4 soorten droge grond alarmen, 20 stuks. Dit display bevat 4 soorten droogteverklikkers die perfect zijn voor de beste plantverzorging.
De slimme vochtsensor checkt hoe vochtig de grond is en laat een geluidje horen als het te droog wordt. Geef je plant water en het geluid stopt meteen, zodat je niet te veel water geeft.
Voor een gedetailleerd overzicht van de productspecificaties en extra toepassingen, check de productpagina's hieronder.
| Merk | Perel |
| Model | DTPP04D |
| Batterij IEC grootte | SR54 (LR1131, SR1131, 1138SO, AG10, SG10, G10-A, LR54, 189, 387, 389, 390, L1131, LE1130, SR1130) |
| Primaire kleuren | Multi |
| Diepte van het product | 38.5 cm |
| Hoogte van het product | 21 cm |
| Breedte van het product | 29.5 cm |
| Gewicht Product | 890 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Werkt op batterij | Ja |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Extra materiaal | Metaal |
| Aantal stuks | 20 |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Polyresin |