
De Draagbare LED-werklamp combineert draagbaarheid met kracht voor al jouw verlichtingsbehoeften. Deze opvouwbare lamp, uitgerust met 30 watt, zorgt voor heldere, consistente verlichting bij een kleurtemperatuur van 4000 K.
Zijn compacte ontwerp maakt moeiteloos transport en opslag mogelijk, ideaal voor onderweg. Als het is uitgevouwen, staat het stevig en biedt het efficiënte verlichting voor allerlei taken.
Geniet van langere branduren zonder oververhitting, dankzij de energiezuinige LED-technologie. Of je nu bezig bent met doe-het-zelf projecten, buitenavonturen of noodgevallen, deze lamp past zich moeiteloos aan jouw omgeving aan.
| Merk | Perel |
| Model | EWL513 |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 3 cm |
| Hoogte van het product | 17.11 cm |
| Breedte van het product | 23.94 cm |
| Gewicht Product | 1625 g |
| IP waarde | IP65 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Lichtstroom | 3200 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| EPREL-identificatiecode | 1007031 |
| Type netstekker | Type F (Duits - Schuko) |
| Nominale levensduur | 30000 h |
| Energieklasse | F |
| Opvouwbaar | Ja |
| Lengte netsnoer | 1.5 m |
| Type kabel | H05RN-F 3G1 |
| Kleurtemperatuur | 4000 °K |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Totaal nominaal vermogen | 30 W |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.9 |
| Energieverbruik | 0.03 W·h |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse II |
| Maximale nominale spanning bestuurder | 240 V AC |
| Minimale nominale spanning driver | 220 V AC |
| Maximale starttijd | 0.5 s |
| Maximale opwarmtijd | 0.5 s |
| Materiaal | Aluminium |