
Beheer je omgeving moeiteloos met de innovatieve Smart-reeks van Perel. Bedien verschillende apparaten op afstand met één app, zodat je geen handmatige bediening meer nodig hebt voor je verlichting of hoeft te raden wie er aan de deur staat, zelfs als je niet thuis bent.
Met de intelligentie geïntegreerd in Tuya wordt het leven eenvoudiger met één handige app. De Smart-reeks van Perel is gemakkelijk te beheren via de gebruiksvriendelijke en gratis Tuya-app.
De Perel slimme convector, perfect voor extra verwarming, kun je op afstand bedienen met de Tuya-app of direct op het apparaat zelf. Met een vermogen van 2000 W warmt hij snel op. Hij heeft 3 warmtestanden, een thermostaat en een 24-uurstimer voor comfort op maat. De oververhittingsbeveiliging zorgt ervoor dat hij automatisch uitschakelt als hij te heet wordt, wat veiligheid en gemoedsrust garandeert.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1310 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 210 mm |
| Hoogte van het product | 375 mm |
| Breedte van het product | 605 mm |
| Gewicht Product | 3,20 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rechthoek |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2000 W |
| Weergave | Ja |
| Type montage | Voet,Vrijstaand |
| Extra materiaal | ABS,PP (polypropyleen) |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| EPREL-identificatiecode | 2433803 |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Energieklasse | A+ |
| Lengte netsnoer | 1.4 m |
| Timer | Ja |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Type schakelaar | Relais |
| Elektrische bescherming | Oververhitting |
| Energiebesparing | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Warmte-instellingen | 750 W,1250 W,2000 W |
| Maximaal verwarmingsvolume | 60 m³ |
| Type kabel | H05VV-F 3G0.75 |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Verwarmingsafstand | 2 m |
| Type verwarming | Hetelucht,Smart |
| Aantal warmte-instellingen | 3 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Smart compatibiliteit | Amazon Alexa,Google Home,Tuya |
| Beveiliging tegen kantelen | Ja |
| Stoffilter | Ja |
| Materiaal | Metaal |