
Deze mobiele gereedschapskist van roestvrij staal van Perel meet 570 x 354 x 830 mm en heeft een ruime inhoud van 167 liter. Ontworpen voor efficiënte gereedschapsopslag, heeft hij drie compartimenten die verschillende soorten uitrusting gemakkelijk kunnen bergen.
Het bovenste vak heeft een uitneembaar bakje zodat je makkelijk bij de kleinere gereedschappen kunt, terwijl het middelste vak twee lades heeft voor georganiseerde opslag van benodigdheden. De stevige constructie zorgt voor duurzaamheid en beschermt gereedschappen tegen invloeden van buitenaf.
Uitgerust met een inklapbare hendel en twee stevige wielen, kun je het moeiteloos verplaatsen, waardoor het een ideale opbergoplossing is voor verschillende locaties. De slanke roestvrijstalen buitenkant geeft een professionele uitstraling terwijl het praktisch blijft.
| Merk | Perel |
| Model | OTBA4 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 350 mm |
| Hoogte van het product | 830 mm |
| Breedte van het product | 570 mm |
| Gewicht Product | 14000 g |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 167 l |
| Type slot | Metalen sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Nee |
| Schouderriem | Nee |
| Extra materiaal | Roestvrij staal |
| Met wielen | Ja |
| Aantal wielen | 2 |
| Trolley functie | Ja |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Ja |
| Aantal laden | 3 |
| Aantal organizers | 3 |
| Materiaal | Polypropyleen |