
De PIR-BEWEGINGSSENSOR zorgt voor moeiteloze bewegingsdetectie voor betere beveiliging en automatisering. Met behulp van Passieve Infrarood Technologie, detecteert dit apparaat snel veranderingen in infraroodstraling, wat op beweging duidt.
Met een gezichtsveld van 120 graden biedt het uitgebreide dekking voor kamers, gangen of buitenruimtes. Het heeft een bereik tot 12 meter, wat zorgt voor volledige bewaking.
Ontworpen voor gemakkelijke integratie in bestaande systemen, werkt het uitstekend met slimme huishoud setups en alarmsystemen. De detector werkt stil, zodat je geen last hebt van storingen, terwijl hij toch energiezuinig is met een laag stroomverbruik.
In een stevige, weerbestendige behuizing kan hij verschillende omgevingscondities aan. Dit maakt hem ideaal voor gebruik binnen en buiten.
| Merk | Perel |
| Model | EMS103 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 86.5 mm |
| Hoogte van het product | 83 mm |
| Breedte van het product | 65.5 mm |
| Gewicht Product | 115 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Opbouw |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type schakelaar | Relais |
| LED-indicator | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Maximale lichtgevoeligheid | 2000 lx |
| Minimale lichtgevoeligheid | 10 lx |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 93 % |
| Maximale nominale stroom fluorescentie | 1.5 A |
| Maximale stroom LED | 1.5 A |
| Maximale nominale stroom wolfraam | 5.5 A |
| Maximale nominale belasting LED | 300 W |
| Tijdvertragingsschakelaar | 10 s ± 3 s tot 7 min ± 2 min |
| Maximale nominale belasting fluorescentie | 300 W |
| Maximale nominale belasting wolfraam | 1200 W |
| Detectiehoek | 180 ° |
| Detectie | 12 m |
| Pir sensor instellingen | Instelbare lichtgevoeligheid (LUX),Instelbare inschakeltijd (TIME) |
| Type sensor | PIR |
| Materiaal | ABS |