
Verander je lounge-ervaring buiten met onze premium loungesethoes van 300x300x75 cm. Gemaakt van hoogwaardig, weerbestendig materiaal, beschermt het je meubels tegen regen, stof en UV-stralen, en zorgt het voor een langdurige duurzaamheid.
Geniet van zorgeloos onderhoud dankzij het gemakkelijk schoon te maken oppervlak. De strakke pasvorm en stevige sluitingen voorkomen verschuiven, zelfs bij stevige wind, net zoals een maatpak zijn strakke look behoudt.
Ideaal voor het hele jaar door bescherming, is deze hoes ontworpen om de mooie uitstraling van je buitenruimte te behouden terwijl je tijd en moeite bespaart. Zorg ervoor dat je loungeset net zo uitnodigend blijft als de dag dat je 'm kocht, ongeacht het weer.
| Merk | Perel |
| Model | OCLS300 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 300 cm |
| Hoogte van het product | 75 cm |
| Breedte van het product | 300 cm |
| Gewicht Product | 2620 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |