
Verleng de levensduur van je tuinmeubels met deze premium tafelhoes, ontworpen voor tafels tot 140 cm. Gemaakt van duurzaam, weersbestendig materiaal, biedt het stevige bescherming tegen regen, UV-stralen en stof.
Bied moeiteloze bescherming aan je tafel tijdens slecht weer. De hoes zit stevig vast en blijft zelfs op winderige dagen op z'n plek. Met extra sterke naden en een waterdichte coating zorgt het ervoor dat je meubels er perfect uit blijven zien.
Makkelijk schoon te maken en te onderhouden, deze hoes is het toonbeeld van praktisch en efficiënt. Dubbel gestikte naden zorgen voor extra stevigheid, vergelijkbaar met een harnas voor je tafel. Houd je tafel elk seizoen als nieuw.
| Merk | Perel |
| Model | OCT140 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 145 cm |
| Hoogte van het product | 75 cm |
| Breedte van het product | 105 cm |
| Gewicht Product | 755 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |