
Beheer moeiteloos de elektrische behoeften van je tuin met deze stevige kabelhaspel van 25 meter. Met een 3G1.5-kabel zorgt het voor efficiënte stroomoverdracht met minimale spanningsval, zelfs over de volledige lengte.
De PENEARDE-aarding biedt maximale veiligheid en beschermt effectief tegen elektrische storingen. De stevige behuizing is ontworpen om bestand te zijn tegen buitenomstandigheden en is toch makkelijk te vervoeren en op te bergen.
Uitstekend voor het aandrijven van gereedschap, verlichting of seizoensdecoraties, deze kabelhaspel staat voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in elke situatie. Het oprolbare ontwerp voorkomt knopen, zodat alles snel en soepel verloopt.
| Merk | Perel |
| Model | EGCR25N2 |
| Kabellengte | 25 m |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 20 cm |
| Hoogte van het product | 33 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 4 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal stopcontacten type E | 1 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Diameter kabel | 8 mm |
| Kleurenkabel | Oranje |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |