
De TUINHASPEL 50 m - 3G1.5 vergroot je stroomcapaciteit effectief met zijn 50 meter lange kabel, zodat je apparaten altijd van stroom voorzien zijn, zelfs in de verste hoekjes.
Met een stevige constructie heeft het een geaard ontwerp voor verbeterde veiligheid tijdens gebruik, waardoor je apparatuur wordt beschermd tegen elektrische gevaren.
Of je nu een goed verlichte werkplaats wilt onderhouden of tuingereedschap wilt voeden, deze verlenghaspel zorgt voor betrouwbare connectiviteit waar je het nodig hebt. De stevige behuizing en het handige oprolmechanisme lijken op een trouwe beschermer van elektriciteit.
| Merk | Perel |
| Model | EGCR50N2-G |
| Kabellengte | 50 m |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 38 cm |
| Breedte van het product | 14 cm |
| Gewicht Product | 6.9 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Diameter eenheid | 29 cm |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Diameter kabel | 8 mm |
| Kleurenkabel | Oranje |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 1 |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |