
Ga op zoek naar munten, juwelen, goud of zilver met deze high-tech metaaldetector van Velleman. Dankzij de geavanceerde technologie heeft dit apparaat een zoekdiepte tot 25 cm, waardoor je meer schatten kunt vinden dan ooit tevoren.
Het grote LCD-scherm geeft duidelijke informatie over de gevonden voorwerpen en hoe diep ze liggen. Je kunt snel en precies verschillende metalen van elkaar onderscheiden dankzij de instelbare discriminatie- en notch-functies. Met de gevoeligheidsregeling kun je nauwkeurig werken, zelfs als de bodem lastig is.
Met de waterdichte zoekschotel kun je het apparaat overal gebruiken, van graslanden tot rivierbeddingen. Met de hoorbare discriminatie en volumeregeling is het gebruik super comfortabel, zelfs als je het heel lang gebruikt. Je kunt ongestoord doorgaan dankzij de lege batterij-indicator. Je kunt het handmatig aanpassen aan verschillende bodemsoorten voor de beste resultaten.
| Merk | Velleman |
| Model | CS400 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 26.5 cm |
| Hoogte van het product | 138.5 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 1530 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Type display | lcd |
| Accuspanning | 18 V |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Type audio-uitgang | 6.35 mm-aansluiting,Koptelefoon,Luidspreker |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalsterkte-indicator | Nee |
| Grootte hoofdtelefoonaansluiting | 6.35 mm |
| Dieptegevoeligheid | 25 cm |
| Hoogte spoel | 1.85 cm |
| Maximale geassembleerde lengte | 138.5 cm |
| Minimale gemonteerde lengte | 111.5 cm |
| Maximale werkfrequentie | 6.7 kHz |
| Minimale werkfrequentie | 6.5 kHz |
| Met LED-indicatoren | Nee |
| Pin-pointing (in volledig metalen modus) | Nee |
| Instelbare gevoeligheid | Ja |
| Verstelbare steel | Ja |
| Verstelbare afstemming | Nee |
| Discriminatiemodus | Drietonig,Auto-notch,Regelbaar |
| Handmatige grondbalans | Ja |
| Vooraf ingestelde besparing | Ja |
| Oppervlakte eliminatie | Ja |
| Audio-uitgangsniveau | 66 dB |
| Spoeldiameter | 24 cm |
| Modi voor zoeken naar beweging | Alle metalen,Auto-notch,Discriminatie,Notch |
| Vochtigheid (%) | 90 % |
| Aantal segmenten signaalsterkte-indicatie | 12 |
| Aantal segmenten diepte-indicator | 12 |
| Aantal meertonige indicatietonen | 3 |
| Aantal gevoeligheidsinstellingen | 12 |
| Aantal batterijen |