
Weerstand 10W 10K. Een draadgewonden cementweerstand met een keramische behuizing zorgt voor een snelle afvoer van warmte en is super goed bestand tegen schokken en vocht. Er is een reeks met lage weerstand beschikbaar.
Geschikt voor toepassingen met hoge stroompieken dankzij het robuuste en duurzame ontwerp. Deze weerstand beperkt effectief de elektrische stroom en voorkomt overbelasting van gevoelige onderdelen.
Perfect voor gebruik in voedselvoorzieningen en audioversterkers, waar nauwkeurigheid en betrouwbaarheid super belangrijk zijn. De buitenkant van de keramische behuizing zorgt ervoor dat er geen ongewenste storing optreedt.
Specificaties zijn onder andere een vermogen van 10W en een weerstand van 10K, waardoor het een ideaal onderdeel is voor zowel tijdelijke als permanente installaties. Het levert ook consistente prestaties in ongunstige omgevingsomstandigheden.
| Merk | RB |
| Model | RF10K0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |