
De 10-inch Perel assortimentsdoos is een stevige plastic organizer, met een afmeting van 251 x 200 x 44 mm en een inhoud van 2,2 liter. Het stevige ontwerp is gemaakt om verschillende omstandigheden te weerstaan, zodat je 'm lang kunt gebruiken.
De doos heeft 10 vaste vakjes, wat het ideaal maakt voor het netjes opbergen en categoriseren van kleine spulletjes zoals schroeven, bouten of knutselmateriaal. De transparante deksel zorgt ervoor dat je de inhoud snel kunt zien en erbij kunt, waardoor je makkelijker vindt wat je nodig hebt.
De toevoeging van twee stevige plastic sluitingen zorgt ervoor dat het deksel stevig vastzit, waardoor ongelukjes worden voorkomen en de inhoud veilig blijft. Of je nu een werkplaats aan het organiseren bent of een creatief project aanpakt, deze opbergdoos verhoogt de efficiëntie en houdt spullen precies waar je ze wilt hebben.
| Merk | Perel |
| Model | OMR10 |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Extra kleuren | transparant,Zwart |
| Diepte van het product | 200 mm |
| Hoogte van het product | 44 mm |
| Breedte van het product | 251 mm |
| Gewicht Product | 236 g |
| Binnenbreedte | 245 mm |
| Inwendige diepte | 170 mm |
| Inwendige hoogte | 40 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 2.2 l |
| Aantal compartimenten | 10 |
| Type deksel | Verwijderbaar |
| Type slot | Koffersluiting |
| Materiaal | Polypropyleen |