
Ervaar moeiteloos stroombeheer met deze stekkerdoos met 4 stopcontacten en een ingebouwde schakelaar. Ontworpen met een kabel van 1,5 meter, biedt het flexibiliteit voor verschillende opstellingen.
Het strakke zwarte ontwerp past moeiteloos in elke omgeving en biedt een discrete maar efficiënte oplossing voor het opladen van meerdere apparaten. Met een geaarde stekker zorgt het voor veiligheid en stabiliteit.
Gebruik het om je computer, printer, monitor en telefoonoplader allemaal tegelijk aan te sluiten zonder dat je last hebt van een wirwar aan kabels. De schakelknop maakt het makkelijk om je energieverbruik te beheersen en vermindert het energieverbruik wanneer apparaten niet in gebruik zijn.
| Merk | Perel |
| Model | EB4BLNS |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 6 cm |
| Breedte van het product | 26 cm |
| Gewicht Product | 331 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 4 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |