
Deze Perel olieradiator is een super efficiënte manier om je ruimte op te warmen, met een vermogen van 2500 W en 11 ribben. Het LCD-display maakt 't bedienen makkelijk en je kunt kiezen uit drie warmtestanden en een precieze thermostaat. Doordat er olie als warmtemedium gebruikt wordt, blijft de radiator nog warmte afgeven, zelfs nadat je 'm uitzet. Zo heb je altijd een lekkere, constante temperatuur in de kamer.
Met een oververhittingsbeveiliging schakelt het apparaat zichzelf automatisch uit als het te warm wordt, terwijl de kantelbeveiliging ervoor zorgt dat hij niet aanblijft als hij omvalt. Deze veiligheidsfuncties geven je een gerust gevoel tijdens het gebruik.
Mobiliteit is makkelijk door de vier wieltjes en het ingebouwde handvat. Je kunt de kabel netjes opbergen dankzij de ingebouwde kabelhouder, wat verplaatsen en opbergen nog makkelijker maakt. Geen olie hoeven vervangen betekent makkelijk onderhoud voor blijvend comfort.
| Merk | Perel |
| Model | TC78011LCD |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 48 cm |
| Hoogte van het product | 62.5 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 10 kg |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| Type display | lcd |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2500 W |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Ja |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Type wielen | Zwenkbaar |
| Aantal wielen | 4 |
| Type achtergrondverlichting | Blauw |
| Bescherming tegen oververhitting | Ja |
| Beveiliging tegen kantelen | Ja |
| Type vloeistof | Olie |
| Vloeistof gevuld | Ja |
| Aantal elementen | 11 |