
De harde koffer van Perel, met een formaat van 464 x 366 x 176 mm, biedt supergoede bescherming voor je spullen dankzij het op maat gemaakte plukschuim. Het noppenschuim zorgt ervoor dat je spullen goed blijven zitten tijdens het transport.
Deze stevige koffer is waterdicht met een IP67-rating, wat betekent dat hij beschermt tegen dingen zoals regen en stof. Of je nu een avontuurlijke reis maakt of gevoelige spullen vervoert, deze koffer houdt alles veilig tegen de weersomstandigheden.
De koffer heeft twee stevige sloten, wat zorgt voor extra grip en daardoor super waterdicht is. Met een inhoud van 29,8 liter is er meer dan genoeg ruimte voor van alles en nog wat, van elektronica tot breekbare spullen.
| Merk | Perel |
| Model | HC430S |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 336 mm |
| Hoogte van het product | 176 mm |
| Breedte van het product | 464 mm |
| Gewicht Product | 3500 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Binnenbreedte | 426 mm |
| Inwendige diepte | 290 mm |
| Inwendige hoogte | 159 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 29.8 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Schuim |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal organizers | 2 |
| Materiaal | Polypropyleen |