
Deze stevige koffer van Perel is een perfecte en robuuste oplossing om je spullen veilig op te bergen en mee te nemen. Met externe afmetingen van 604 x 473 x 283 mm en een inhoud van 80 liter heb je meer dan genoeg ruimte.
Voorzien van plukschuim dat je op maat kunt snijden, zorgt de binnenkant ervoor dat je spullen stevig op hun plek blijven tijdens het vervoer. De waterdichtheid van IP67 beschermt tegen water en stof, waardoor deze koffer in allerlei omgevingen van pas komt.
Met vier stevige sloten biedt de koffer extra grip en veiligheid, zodat je zonder zorgen op pad kunt. De koffer is makkelijk te verplaatsen door het uitschuifbare handvat en de ingebouwde wieltjes, waardoor je 'm ook als trolley kunt gebruiken. Vervoer breekbare of waardevolle spullen met vertrouwen en gemak, wetende dat ze optimaal beschermd zijn.
| Merk | Perel |
| Model | HC540SH245TR |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 473 mm |
| Hoogte van het product | 283 mm |
| Breedte van het product | 604 mm |
| Gewicht Product | 7300 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Binnenbreedte | 538 mm |
| Inwendige diepte | 405 mm |
| Inwendige hoogte | 245 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 80 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Aantal wielen | 22 |
| Materiaal binnenoppervlak | Schuim |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal organizers | 3 |
| Materiaal | Polypropyleen |