
Met het nieuwe Smart-assortiment van Perel is het supermakkelijk om je omgeving te besturen. Je kunt een heleboel apparaten op afstand bedienen met één enkele app. Zo hoef je bijvoorbeeld nooit meer handmatig je verlichting aan of uit te zetten of je af te vragen wie er voor de deur staat, ook als je niet thuis bent. Met het steeds groter wordende Smart-assortiment kun je je apparaten heel makkelijk bedienen.
Wil je de verlichting aanpassen aan je stemming of je stemming laten beïnvloeden? Kom je niet graag thuis in een donker huis en wil je dat de lichten op een bepaald tijdstip aangaan? Dat kan allemaal met de Smart-reeks van Perel. Creëer de gewenste sfeer voor elke situatie, waar en wanneer je maar wilt.
Tuya ingebouwde intelligentie - Het leven was nog nooit zo makkelijk... en dat met één simpele app. De Smart-reeks van Perel en deze Smart-lamp zijn super makkelijk te besturen via de gebruiksvriendelijke en gratis Tuya-app.
Met de Tuya-app kun je de helderheid en de kleurtemperatuur aanpassen vanaf je smartphone of tablet.
Een feestje geven of gewoon chillen? Ga voor warmwit om extra sfeer te creëren. Moet je je concentreren? Schakel dan over naar koudwit. Of kies uit al die RGB-kleuren voor dat beetje extra.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1200 |
| Primaire kleuren | Wit,Rood,Groen,Blauw |
| Hoogte van het product | 109 mm |
| Gewicht Product | 56 g |
| Diameter eenheid | 60 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 806 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Minimum kleurtemperatuur | 2700 °K |
| Dimbaar | Nee |
| Energieklasse | F |
| Type fitting | E27 |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Koudwit,Warmwit,Rood,Groen,Blauw |
| Kleurweergave-index (CRI) | 80 CRI |
| Stand-by modus | Ja |
| Stroomverbruik | 0.065 A |
| Smart compatibiliteit | Google Home |
| Totaal nominaal vermogen | 8.5 W |
| Starttijd | 0.5 s |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Dimbaar via app | Ja |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.5 |
| Energieverbruik | 8.5 kW·h |
| Verwarmingstijd | 1 s |
| Stand-by vermogensverbruik | 0.5 W |
| RF-uitgangsvermogen | 16 mW |
| Maximale kleurtemperatuur | 6500 °K |
| Type LED-module | Gloeidraad |
| Levensduur LED's | 15000 h |