
Bescherm je eetgedeelte buiten met onze premium rechthoekige tuinset hoes, met een afmeting van 245x150x95cm. Gemaakt van duurzaam, weerbestendig materiaal, biedt het bescherming tegen regen, UV-stralen en stof.
Met verstevigde hoeken en verstelbare banden blijft deze hoes ook op winderige dagen goed zitten. De ademende stof voorkomt schimmel- en meeldauwvorming, waardoor je meubels langer meegaan.
Eenvoudig te installeren en te verwijderen, is deze hoes een handige keuze om je tuinsets het hele jaar door in topconditie te houden.
| Merk | Perel |
| Model | OCGS-L |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 245 cm |
| Hoogte van het product | 95 cm |
| Breedte van het product | 150 cm |
| Gewicht Product | 1655 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Dekselgrootte | L |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |