
Onze antisliptape is de ideale oplossing om ervoor te zorgen dat je veilig blijft en niet uitglijdt of valt, waar je ook bent. De tape heeft een oppervlak met superveel grip, waardoor je geen ongelukken meer hebt op gladde vloeren.
Het glow-in-the-dark materiaal is een perfecte oplossing om beter zichtbaar te blijven in donkere situaties. Hiermee kun je je omgeving nog een tijdje verlichten nadat de lichten zijn uitgegaan.
Glow-in-the-dark materialen hebben speciaal fosformateriaal. Dit spul kan energie van zichtbaar of UV-licht opslurpen en opslaan. Als ze worden blootgesteld aan licht, nemen de fosforen in glow-in-the-dark dingen fotonen op (da's gewoon een chique woord voor lichtdeeltjes) en laden ze zichzelf op met energie. Zodra je het licht uitdoet, beginnen die opgeladen fosforen de opgeslagen energie terug af te geven als zichtbaar licht. Dit hele proces heet luminescentie en zorgt voor dat gave gloeiende effect. Het licht dat vrij komt kan een tijdje zichtbaar blijven en wordt langzamerhand zwakker naarmate de fosforen hun energie kwijtraken.
| Merk | Perel |
| Model | PT-ASGLOW5X5G |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Type tape | Antislip tape |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.8 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | 0 °C |
| Gloeitijd | 1 h |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |