
Ervaar superieure beveiliging met deze strakke HD CCTV cilindervormige camera, met een 2 MP CMOS beeldsensor en 1080P video kwaliteit. Veelzijdig voor zowel binnen- als buitenomgevingen, past hij zich moeiteloos aan verschillende settings aan.
Stel videobeelden moeiteloos in op HD-TVI, HD-CVI, AHD of analoog, zodat ze compatibel zijn met je huidige systeem. Dankzij slimme IR-technologie met een bereik van 30 m en "True WDR"-technologie, legt de camera heldere en scherpe beelden vast in elke lichtomstandigheid, zelfs bij uitdagende tegenlichtsituaties.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMTVI201B |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 165 mm |
| Breedte van het product | 58 mm |
| Gewicht Product | 287 g |
| IP waarde | IP66 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 62 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 4.6 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Audio-/videosignaal multi | AHD,CVBS,HD/CVI,HD/TVI |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Cameratype | Kogel |
| Resolutie camera | 1920 x 1080 |
| Type synchronisatie | Intern |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Minimale verlichting | min. illumination: 0.005 lux @ F1.2 (AGC on) - 0 lux with IR |
| Lenstype | Varifocaal |
| Objectiefbevestiging | M12 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Bereik infrarood nachtzicht | 30 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale panhoek | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 90 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 180 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Lensgrootte | 2.8 mm |
| Horizontaal gezichtsveld (FOV) | 106 ° |
| Videoformaat | PAL/NTSC |
| Video-uitgang | HD analoog |
| Aantal instellingen voor langzame sluiter | 16 |
| Videoframesnelheid | NTSC: 1080p@30fps,PAL: 1080p@25fps |
| Type sensor | 2MP CMOS |
| Materiaal | Metaal |