
Ervaar super heldere en gedetailleerde beveiligingsbeelden met de 4 MP IP-dome-camera, perfect voor binnen en buiten. De krachtige IR-leds geven je een indrukwekkend nachtzicht tot wel 30 meter, zodat je zelfs bij weinig licht alles nog goed kan zien.
Dankzij de Wide Dynamic Range-techniek krijg je super scherpe beelden zonder details te verliezen, helemaal top voor plekken met wisselende lichtomstandigheden. Met H.265+ compressie bespaar je efficiënt op opslag en bandbreedte zonder dat de kwaliteit eronder lijdt.
Met de ingebouwde PoE-technologie wordt de installatie en connectiviteit een stuk makkelijker, want stroom en data worden via één enkele kabel verstuurd. Deze camera is een betrouwbare keuze als je een sterk netwerk van beveiligingscamera's wilt opzetten.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMIP102 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 117 mm |
| Gewicht Product | 360 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Diameter eenheid | 128 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 6.5 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| DC-connectormaat | 5,5 mm coaxiale voedingsstekker |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -30 °C |
| Ingangsspanning VDC 2 | 12 V |
| Compatibel met | Android,iOS,Windows® |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Stroomverbruik | 0.4 A |
| Cameratype | Nachtzicht (Ir leds),Revolver |
| Aantal pixels | 4 |
| IR-leds | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Maximale lensgrootte | 2.8 mm |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Maximale ingangsstroom PoE | 0.2 A |
| Maximale ingangsspanning PoE | 57 V |
| Minimale ingangsstroom PoE | 0.15 A |
| Minimaal ingangsvoltage PoE | 36 V |
| Minimale verlichting | kleur: 0,01 lux @ F2.0 (AGC aan) |
| Lenstype | vast |
| Lensopening |
|
| Objectiefbevestiging | M12 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Auto iris | Nee |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Nee |
| Diagonaal gezichtsveld | 114 ° |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) | Ja |
| H.264-type | Baseline profile,High profile,Main profile |
| H.265-type | Main profile |
| Bereik infrarood nachtzicht | 30 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale diagonale beeldhoek | 114.7 ° |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 98 ° |
| Maximale panhoek | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 95 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 75 ° |
| Maximaal verticaal gezichtsveld | 53.1 ° |
| Maximale videobitsnelheid | 8 Mbit/s |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 0 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Minimaal_verticaal_zichtsveld | 0 ° |
| Interessegebied (ROI) | 1 vaste regio voor hoofdstroom en substroom |
| Langzame sluiter | Ja |
| Verticaal gezichtsveld (FOV) | 53.1 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DHCP,DNS,HTTP,HTTPS,ICMP,IGMP,NTP,QoS,RTCP,RTP,RTSP,TCP/IP,UDP |
| Netwerk alarm trigger | Illegal login,Motion detection,Video tampering alarm |
| Type sensor | 1/3" progressieve scan CMOS |
| Golflengte | nm |
| Materiaal | Metaal |