
De IP-netwerkcamera is een sterke dome-camera met een 4 MP-resolutie, perfect voor zowel binnen als buiten. De stevige zwarte behuizing zorgt voor bescherming en duurzaamheid, zelfs in lastige omgevingen.
Met krachtige IR-leds kan de camera nachtzicht tot wel 30 meter bieden, zodat je dag en nacht beveiligd bent. Wide Dynamic Range-technologie (WDR) zorgt ervoor dat je superscherpe beelden krijgt zonder dat er details verloren gaan, zelfs bij sterk contrasterend licht.
Dankzij H.265+ compressie worden videobestanden super efficiënt opgeslagen, waardoor je minder bandbreedte gebruikt en de opslagkosten lager zijn. Door de ingebouwde PoE-technologie is de installatie een eitje, want stroom en data gaan gewoon via één kabel.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMIP102B |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 117 cm |
| Gewicht Product | 360 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Diameter eenheid | 128 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 6.5 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| DC-connectormaat | 5,5 mm coaxiale voedingsstekker |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -30 °C |
| Ingangsspanning VDC 2 | 12 V |
| Compatibel met | Android,iOS,Windows® |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Stroomverbruik | 0.4 A |
| Cameratype | Nachtzicht (Ir leds),Revolver |
| Aantal pixels | 4 |
| IR-leds | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Maximale lensgrootte | 2.8 mm |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Maximale ingangsstroom PoE | 0.2 A |
| Maximale ingangsspanning PoE | 57 V |
| Minimale ingangsstroom PoE | 0.15 A |
| Minimaal ingangsvoltage PoE | 36 V |
| Minimale verlichting | kleur: 0,01 lux @ F2.0 (AGC aan) |
| Lenstype | vast |
| Lensopening |
|
| Objectiefbevestiging | M12 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Auto iris | Nee |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Nee |
| Diagonaal gezichtsveld | 114 ° |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) | Ja |
| H.264-type | Baseline profile,High profile,Main profile |
| H.265-type | Main profile |
| Bereik infrarood nachtzicht | 30 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale diagonale beeldhoek | 114.7 ° |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 98 ° |
| Maximale panhoek | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 95 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 75 ° |
| Maximaal verticaal gezichtsveld | 53.1 ° |
| Maximale videobitsnelheid | 8 Mbit/s |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 0 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Minimaal_verticaal_zichtsveld | 0 ° |
| Interessegebied (ROI) | 1 vaste regio voor hoofdstroom en substroom |
| Langzame sluiter | Ja |
| Verticaal gezichtsveld (FOV) | 53.1 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DHCP,DNS,HTTP,HTTPS,ICMP,NTP,QoS,RTCP,RTP,RTSP,TCP/IP,UDP |
| Netwerk alarm trigger | Illegal login,Motion detection,Video tampering alarm |
| Type sensor | 1/3" progressieve scan CMOS |
| Golflengte | nm |
| Materiaal | Metaal |