
De IP-dome-camera geeft scherpe beelden dankzij de 4 MP resolutie en is geschikt voor zowel binnen als buiten. Met een uitzonderlijke lichtgevoeligheid tot 0.005 lux levert de camera heldere kleurenbeelden, zelfs als het bijna helemaal donker is.
Hoogvermogen IR-leds zorgen ervoor dat je 's nachts tot 30 meter ver kunt kijken, zodat je omgeving dag en nacht veilig blijft. Met de varifocale functie kun je op afstand de kijkhoek en focus aanpassen voor optimale dekking.
Toonaangevende 120 dB WDR-technologie zorgt ervoor dat zelfs bij fel tegenlicht de beelden super helder blijven. Efficiënte H.265+ compressie optimaliseert de opslagruimte zonder dat je iets aan beeldkwaliteit hoeft in te leveren.
Met PoE-technologie is de installatie super makkelijk, want je hebt maar één kabel nodig voor zowel stroom als data. Je kunt beelden ook direct op een lokale SD-kaart opslaan dankzij de ingebouwde TF-kaartsleuf van de camera.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMIP501 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 96 mm |
| Gewicht Product | 560 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 127 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 10 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| DC-connectormaat | 5,5 mm coaxiale voedingsstekker |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -30 °C |
| Compatibel met | Android,iOS,Windows® |
| Verstelbare hoek | Ja |
| SD-kaartsleuf | Ja |
| Stroomverbruik | 0.75 A |
| Cameratype | Revolver |
| Aantal pixels | 4 |
| IR-leds | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Maximale lensgrootte | 12 mm |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Maximale ingangsstroom PoE | 0.27 A |
| Maximale ingangsspanning PoE | 57 V |
| Minimale ingangsstroom PoE | 0.17 A |
| Minimaal ingangsvoltage PoE | 36 V |
| Minimale verlichting | kleur: 0,005 lux @ F1.6 (AGC aan) |
| Lenstype | Varifocaal |
| Lensopening |
|
| Objectiefbevestiging | M14 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Auto iris | Nee |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) | Ja |
| H.264-type | Baseline profile,High profile,Main profile |
| H.265-type | Main profile |
| Bereik infrarood nachtzicht | 30 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale diagonale beeldhoek | 123 ° |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 102 ° |
| Maximale panhoek | 355 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 95 % |
| Maximale draaihoek | 355 ° |
| Maximale kantelhoek | 70 ° |
| Maximaal verticaal gezichtsveld | 54 ° |
| Maximale videobitsnelheid | 8 Mbit/s |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 31 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Minimaal_verticaal_zichtsveld | 17 ° |
| Interessegebied (ROI) | 1 vaste regio voor hoofdstroom en substroom |
| Langzame sluiter | Ja |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | 802.1X,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,NTP,QoS,RTCP,RTP,RTSP,SMTP,TCP/IP,UDP,UPnP |
| Netwerk alarm trigger | Illegal login,Motion detection,Video tampering alarm |
| Minimale lensgrootte | 2.8 mm |
| Maximaal stroomverbruik PoE | 10 W |
| Standaard voor voeding via Ethernet (PoE) | Class 3 |
| Focusmodus | Automatisch,Manueel |
| Specificaties slimme functieset | Interessegebied: 1 vast gebied voor hoofdstroom en substroom |
| Minimaal_diagonaal_zichtsveld | 35 ° |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Videocompressie | videocompressie: hoofdstroom: H. 265 / H. 264: substroom: H. 265 / H. 264 / MJPEG |
| Slim infrarood | Ja |
| Type sensor | 1/3" progressieve scan CMOS |
| Golflengte | nm |
| Materiaal | Metaal |