
Ervaar haarscherpe beveiliging met de HD CCTV-dome-camera, speciaal ontworpen voor zowel binnen- als buitenomgevingen. Uitgerust met een 2 MP-CMOS beeldsensor levert het superieure videokwaliteit op 1080P resolutie.
De camera heeft een veelzijdige 4-in-1 video-uitgang, waardoor je moeiteloos kunt schakelen tussen HD-TVI, AHD en HD-CVBS (analoog). Dankzij de slimme IR-technologie kun je 's nachts tot wel 70 meter ver kijken, zelfs in complete duisternis.
Geavanceerde True WDR-technologie levert levendige en scherpe beelden onder alle lichtomstandigheden en gaat moeiteloos om met situaties met uitdagende tegenlicht. Perfect geschikt voor omgevingen die betrouwbare en flexibele beveiligingsbewaking nodig hebben.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMTVI501 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 103.9 mm |
| Breedte van het product | 123.86 mm |
| Gewicht Product | 606 g |
| IP waarde | IP66 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 123.86 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 7.7 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Audio-/videosignaal multi | AHD,CVBS,HD/CVI,HD/TVI |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Cameratype | Revolver |
| Type synchronisatie | Intern |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Maximale lensgrootte | 13.5 mm |
| Minimale verlichting | min. illumination: 0.005 lux @ F1.2 (AGC on) - 0 lux with IR |
| Lenstype | Varifocaal |
| Objectiefbevestiging | M14 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Bereik infrarood nachtzicht | 70 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 102.4 ° |
| Maximale panhoek | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 90 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 75 ° |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 31 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Minimale lensgrootte | 2.7 mm |
| Videoformaat | PAL/NTSC |
| Video-uitgang | HD analoog |
| Aantal instellingen voor langzame sluiter | 16 |
| Videoframesnelheid | NTSC: 1080p@30fps,PAL: 1080p@25fps |
| Type sensor | 2MP CMOS |
| Materiaal | Metaal |