
Ervaar superieure beveiliging met deze 16-kanaals HD CCTV Realtime-Hybride-Recorder. Het integreert meerdere high-definition technologieën zoals TVI, AHD, HD-CVI en analoog. Verbeter de opname-efficiëntie met H.265+ compressie en haal het maximale uit de opslagcapaciteit van je harde schijf.
Profiteer van naadloze connectiviteit met P2P cloudtechnologie. Scan gewoon de QR-code met je smartphone of tablet om moeiteloos mobiel te kijken met de Guarding Vision-app.
Deze veelzijdige DVR ondersteunt 16 high-definition camera's en kan ook verbinding maken met maximaal 8 6-megapixel IP-camera's. Beveilig je omgeving met geavanceerde, betrouwbare technologie die is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDVR216 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 4.8 cm |
| Hoogte van het product | 32 cm |
| Breedte van het product | 38 cm |
| Gewicht Product | 1.2 kg |
| Stroomverbruik vermogen | 20 W |
| Aantal kanalen | 16 |
| Maximale Werktemperatuur | 50 °C |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Maximale videobitsnelheid | 6 Mbit/s |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DDNS,DHCP,DNS,HiLookVision,HTTPS,iSCSI,NFS,NTP,ONVIF,PPPoE,SADP,SMTP,TCP/IP,UPnP |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Videocompressie | H. 265 Pro+ / H. 265 Pro / H. 265 / H. 264+ / H. 264 |
| Compressiesnelheid audio | 64Kbps(G.711) |
| Videoformaat | HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP |
| Minimale_werk_temperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Spanningsbereik voeding | 12 V |
| Verbinding op afstand | 168 |
| Dual stream | Ja |
| Aantal video-ingangen | 16 |
| Opname type | Digitaal |
| Stream type | Video,Video & audio |
| Materiaal | ABS |