
Het Digitaal Codeklavier met Kaartlezer biedt geavanceerde beveiliging met zijn ingebouwde kaartlezer en weerbestendig ontwerp, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in elke omgeving.
Met drie relaisuitgangen biedt dit toetsenpaneel veelzijdige toegangscontrole-opties voor verbeterde veiligheid.
Ideaal voor buiteninstallaties, het weerstaat barre weersomstandigheden terwijl het naadloos blijft functioneren, net zoals een vuurtoren die onvermoeibaar door stormen heen gidst.
Compact en efficiënt, het Digitaal Codeklavier kan gemakkelijk worden geïnstalleerd en biedt stevige beveiligingsoplossingen voor zowel commerciële als residentiële toepassingen.
| Merk | EtiamPro |
| Model | HAA2866N |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 3.5 cm |
| Hoogte van het product | 12.6 cm |
| Breedte van het product | 7.5 cm |
| Gewicht Product | 200 g |
| IP waarde | IP45 |
| Type lamp | led |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Weerbestendig | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 150 mA |
| Ingangsspanning VDC 1 | 11 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 15 V |
| Maximale vochtigheid | 95 % |
| Minimale vochtigheid | 5 % |
| Sabotageschakelaar | NC droog contact 50 mA / 24 VDC |
| Minimale stroomsterkte | 60 mA |
| Materiaal | ABS |