
Ervaar betere communicatie thuis met het IP Professional 7" Touchscreen Indoor Station. Deze gadget werkt via PoE, voor een strakke integratie, en fungeert als een modern commandocentrum in je woonruimte.Kenmerken zijn onder andere een helder 7-inch touchscreen, waardoor elke interactie duidelijk en intuïtief is. Dankzij de Power over Ethernet (PoE) mogelijkheid is de installatie eenvoudig, wat minder rommel en meer efficiëntie oplevert.Gebruik het om naadloos je beveiligingssystemen thuis te beheren, videostreams te bekijken of te communiceren tussen verschillende kamers. Het design is net zo stijlvol als functioneel, en past moeiteloos in elke interieurstijl.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDS150 |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 21 mm |
| Hoogte van het product | 113.5 mm |
| Breedte van het product | 175 mm |
| Gewicht Product | 350 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type display | 7 inch TFT touch screen |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans |
| Stroomverbruik vermogen | 5 W |
| Type montage | Muurmontage,Tafelstandaard |
| Type audio-uitgang | Ingebouwde luidspreker |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Stroomvoorziening | Optioneel: via 12VDC ingang,Voeding via ethernet (PoE) |
| SD-kaartsleuf | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Besturingssysteem | Linux® |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Grootte display | 7 in |
| Type microfoon | Ingebouwde omnidirectionele microfoon |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | RTSP,SIP,TCP/IP |
| Standaard audiocompressie | G.711 A,G.711 U |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Verstelbare volumeregeling | Ja |
| Vergrendeling | 2 relais, Max. 30 VDC 2 A |
| Bitrate audiocompressie | 64 kbit/s |
| Deurbel functies | Oproep,Communiceren,Ontgrendelen |
| Echo-onderdrukking | Ja |
| Geluidsoverdruk | Ja |
| Aantal alarmen | 8 |
| Willekeurig toegankelijk geheugen (RAM) | 128 MB |
| Resolutiemonitor | 1024 x 600 |
| Aanraaktechnologie | Capacitief aanraakscherm |
| Materiaal | ABS |
| Flash geheugen | 0 B |