
De 1-toets IP professionele metalen video-intercom deurbel in zwart biedt naadloze thuisbeveiliging met geavanceerde PoE-technologie, wat zorgt voor een betrouwbare verbinding en moeiteloos stroombeheer.
Met zijn slanke metalen design past deze video-deurbel perfect bij elke ingang, en de intuïtieve bediening met één druk op de knop maakt het superhandig in gebruik. Verbeterd nachtzicht zorgt ervoor dat je de hele dag en nacht duidelijk beeld hebt, waardoor het ideaal is voor zowel dag- als nachtsurveillance.
Gemaakt voor duurzaamheid en prestaties, de IP-classificatie kan moeilijk weer doorstaan. Videocommunicatie in real time en toegang op afstand houden je op de hoogte en veilig, waar je ook bent.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDS101B |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs,Wit |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 174 mm |
| Breedte van het product | 91 mm |
| Gewicht Product | 370 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans |
| Type montage | Opbouw |
| Extra materiaal | ABS |
| Type audio-uitgang | Ingebouwde luidspreker |
| LED-indicator | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 53 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Stroomvoorziening | Voeding via ethernet (PoE) |
| Type interface | RS485 |
| Maximaal vermogensverbruik | 10 W |
| Aantal knoppen | 1 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Besturingssysteem | Linux® |
| Maximale werkfrequentie | 2.4835 GHz |
| Minimale werkfrequentie | 2.4 GHz |
| Type microfoon | Ingebouwde omnidirectionele microfoon |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Verticaal gezichtsveld (FOV) | 75 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 76,9 dB,Digitaal WDR |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | RTSP,TCP/IP |
| Standaard audiocompressie | G.711 A,G.711 U |
| Horizontaal gezichtsveld (FOV) | 124 ° |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 95 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| RFID-kaart werkingsfrequentie | 13.56 MHz |
| Aantal status-LED's | 3 |
| Verstelbare volumeregeling | Ja |
| Sabotageschakelaar | 1 |
| Vergrendeling | 2 relais, Max. 30 VDC 2 A |
| Bitrate audiocompressie | 64 kbit/s |
| Kaartcapaciteit | 10000 |
| Deurbel functies | Oproep,Communiceren,Ontgrendelen,Videofoon |
| Echo-onderdrukking | Ja |
| Weerstand tegen stoten (IK) | IK08 |
| Capaciteit gekoppeld binnenstation | 1 |
| Maximaal bereik infrarood nachtzicht | 3 m |
| Naamlabels | Ja |
| Geluidsoverdruk | Ja |
| Aantal alarmen | 4 |
| Aantal deurcontact ingangen | 2 |
| Aantal exit knoppen | 2 |
| Aantal naamlabels | 1 |
| Willekeurig toegankelijk geheugen (RAM) | 256 MB |
| ROM (alleen-lezen geheugen) | 32 MB |
| Sub-deurstation capaciteit | 16 |
| Standaard videocompressie | H.264 |
| Aantal gebruikers | 2000 |
| Aantal lenzen | 1 |
| Bandbreedte netwerk | 20/40 MHz |
| Materiaal | Metaal |